Wirtualny portfel

W obecnych czasach zakupy online cieszą się coraz większą popularnością, coraz więcej ludzi woli dokonywać zakupów w sieci, niż w sklepach stacjonarnych. Jeszcze kilka lat temu głównym ograniczeniem były płatności bezgotówkowe, opierające się na przepisywaniu danych z karty debetowej. Dzisiaj jednak ludzie wolą płacić mobilnie, w ten sposób jest szybciej i bardziej komfortowo. Aby to było możliwe, musimy posiadać wirtualny portfel. Czym on jest?

Źródło: https://www.poprostukasia.pl/zakupy-w-sieci/

Czym jest wirtualny portfel?

Portfel to nie tylko przedmiot, który najczęściej jest wykonany ze skóry i w którym znajduje się gotówka. Nowoczesną wersją klasycznego portfela są aplikacje mobilne, które są dedykowane dla smartfonów lub smartwatchów. Tego typu gadżety obecnie stanowią elektroniczne portfele. Najczęściej z tego typu udogodnień korzystają młodzi ludzie, na przykład podczas dokonywania zakupów w sklepach internetowych lub podczas dokonywania płatności bezgotówkowej w sklepie stacjonarnym. Dzięki posiadaniu wirtualnego protela mamy możliwość przechowywania pieniędzy na koncie, a przy okazji płacenia wybrane towary lub usługi środkami, które znajdują się na elektronicznym portfelu.

Jakie serwisy oferują e-wallet?

Do najbardziej popularnych serwisów, które oferują swoim klientom portfele wirtualne należą Paypal, mPay oraz SkyCash. Dzięki korzystaniu z tego typu udogodnień, możemy w szybki sposób wykonywać błyskawiczne przekazy pieniężne, kupować w sieci za pomocą strony internetowej lub aplikacji mobilnej na telefonie. E-wallet to metoda płatności, która nie ogranicza zasięgu naszych działań. Nie istotne jest to, czy dane zakupy robimy w Polsce, czy za granicą. Pieniądze w chwili płatności, która została zatwierdzona są przesyłane natychmiastowo. Właśnie dlatego, wirtualne portfele są tak popularne, dzięki nim nasze życie staje się prostsze.

Jak działa e-wallet?

Aby móc korzystać z e-wallet, należy go aktywować. Ten proces jest bardzo prosty i na pewno każdy sobie z nim poradzi. Jak to zrobić? Na początku, należy założyć w wybranym serwisie konto, które następnie zamieni się w e-walletem. Kolejnym krokiem jest pobranie aplikacji mobilnej. Dzięki temu będziemy mogli bezproblemowo zarządzać wirtualnym portfelem. Na zakończenie, należy doładować portfel za pomocą środków finansowych.

Zobacz tez: http://www.pchelki.pl/gajdzin-w-japonii-czyli-jak-japonczycy-traktuja-cudzoziemcow/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here