Kancelaria prawna

Ostatnie dwa lata są dobrym czasem dla frankowiczów. W październiku 2019 roku Trybunał Sprawiedliwości UE wydał wyrok, który znacząco poprawia ich sytuację. W świetle tego wyroku kredytobiorcy mogą starać się o całkowite unieważnienie umowy zawartej z bankiem. To duża szansa dla frankowiczów na indywidualne rozstrzyganie ich spraw przed sądem.

Kancelaria prawna specjalizuje się w prowadzeniu spraw osób, które zaciągnęły kredyty w frankach szwajcarskich. W świetle obowiązującego prawa, umowy kredytów indeksowanych i denominowanych mogą być unieważnione. Jest to możliwe na podstawie zapisu: „żądanie to opiera się na zarzucie, że klauzula waloryzacyjna (indeksacyjna albo denominacyjna) zawarta w umowie jest nieważna, a wobec tego cała umowa jest nieważna”. Fachowa pomoc prawna prowadzi do „odfrankowienia” kredytu przez sąd. W konsekwencji zostaje on przeobrażony w kredyt złotówkowy. Klient spłaca wówczas kredyt w polskiej walucie.

Skorzystanie z pomocy Kancelarii wymaga dostarczenia wymaganych dokumentów (przede wszystkim umowy zawartej z bankiem), które są dokładnie analizowane przez specjalistów. Prawnicy wyczerpująco wyjaśnią każdą kwestię i ocenią szanse na unieważnienie umowy przez sąd. Odfrankowienie kredytu pozwala kredytobiorcom na spłatę realnego zadłużenia i osiągnięcie stabilizacji życiowej. Każda sytuacja jest rozpatrywana indywidualnie. Kancelaria prawna pomogła już wielu frankowiczom, uwalniając ich od problemu spłaty kredytu frankowego. Współpraca z Kancelarią to szansa na skuteczną pomoc i spokojniejsze życie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here