Dodatki do kultowej symulacji życia

Wiele młodych osób doskonale wie czym jest gra The Sims. Ta kultowa symulacja życia doczekała się 4 głównych odsłon, a także wielu innych wersji, dostępnych na urządzenia mobilne czy PS3. Simsy począwszy od najstarszej wersji oferują nam wiele możliwości. Grając sterujemy życiem naszych podopiecznych, przeżywając z nimi wiele przygód. Ta symulacja zyskała sympatię wielu graczy, zwłaszcza nastolatek, które wyrosły już z zabawy lalkami, a dalej chcą w jakiś sposób pozostać w świecie dzieciństwa. Nie definiuje to jednak tej gry w przedziale tylko dla dzieci, lub nastolatków. Jest wiele dorosłych osób. które uwielbiają serie The Sims i nie jest to wcale powód do wstydu.
We wrześniu 2014 roku gra doczekała się kontynuacji. The Sims 4 wprowadza do rozgrywki innowacyjne rozwiązania, które sprawiają że rozgrywka staje się niesamowicie ciekawa. Ta odsłona serii zyskała wielu zwolenników, jak i przeciwników. Otwarty świat, wiele narzędzi do budowania domów, zaawansowany sposób tworzenia simów nie zyskał przychylności wszystkich graczy. Ponadto fani gry są sceptycznie nastawieni do dodatków, które są bardzo kosztowne, a wnoszą do rozgrywki niewiele nowych możliwości. Jednakże nie jest to prawda.
A jakie są dodatki do the sims 4? Do tego czasu wyszły 3 duże rozszerzenia do gry.
„Witaj w pracy” to pierwszy dodatek. Wprowadza on nowe ścieżki kariery zawodowej. Dzięki niemu możemy wcielić się w lekarza, detektywa, naukowca czy przedsiębiorcę. Ponadto mamy możliwość otworzenia własnego biznesu. Rozszerzenie oferuje nowe otoczenie jakim jest Magnoliowa Promenada. Jest w nim także coś dla osób lubiących zjawiska nie z tego świata. A mianowicie kosmici, którzy mogą przyjmować normalny wygląd, a także porywać i zapładniać zwykłych simów. Nowo wprowadzone umiejętności to pieczenie i fotografowanie.
Kolejnym dodatkiem jest „Spotkajmy się”. Umożliwia on odwiedzenie lokalizacji inspirowanej wyglądem dawnych europejskich miast. Wprowadza to niesamowity klimat. Ponadto w mieście możemy znaleźć wiele atrakcji, między innymi jest to rynek, ruiny różnych obiektów, ekskluzywna wyspa czy nawiedzone muzeum. Zapewnia to wiele rozrywki naszym simom. Ponadto dzięki temu dodatkowi możemy zapewnić naszym podopiecznym sporą dawkę imprez, a także nauczyć ich nowych umiejętności, takich jak taniec czy bycie Dj.
Ostatni wydany dodatek to „Miejskie życie”. Wprowadza on nowe miasto zwane San Myshuno, a tym samym wiele nowych możliwości spędzania czasu. W nowej lokalizacji możemy odwiedzić dzielnice mody i sztuki, a także wziąć udział w tematycznych festiwalach. Dodatek wprowadza też nowe kariery. Możemy zostać politykiem, krytykiem czy pracownikiem mediów społecznościowych. Nową umiejętnością jaką możemy rozwijać jest śpiewanie, dzięki temu nasze simy nie będą już więcej uprzykrzać życia swoim współlokatorom.
Teraz jest już wiadomo jakie są dodatki do the sims 4. I tylko od indywidualnych preferencji zależy, który z nich wybierzemy. Wszystko zależy od tego czego chcemy w naszej rozgrywce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here