Majtki brazyliany

Krągłe, zgrabne pośladki to marzenie wielu przedstawicielek płci pięknej. Jest to oczywiście do zrealizowania, stosując odpowiednią dietę i regularnie ćwicząc. Czy są jednak sposoby na przyspieszenie efektu brazylijskiej pupy? Oczywiście! Warto zaopatrzyć się w majtki brazyliany, które zapewnią apetyczny wygląd pośladków wszystkim paniom, niezależnie od figury.

Praktyczna i estetyczna alternatywa dla stringów i fig

Majtki brazyliany, najogólniej mówiąc, stanowią alternatywę między klasycznymi figami z zabudowanym tyłem, a mocno wyciętymi, zmysłowymi stringami. Charakterystycznym elementem jest krawędź kończąca się w okolicy połowy pośladków, przez co pośladki nabierają apetycznego, kuszącego kształtu. Co ważne – zachowując maksymalny komfort i wygodę noszenia. Majtki brazyliany to niewątpliwie pomysłowa alternatywa dla przedstawicielek płci pięknej, które nie przepadają za stringami, ale mimo wszystko chcą zapewnić sobie dyskrecję – bez obaw o prześwitywanie bielizny pod ubraniem. Dlatego tak często mówi się o nich, że stanowią model stringów z podwyższonym stanem.

Do czego nosić?

Brazyliany można zakładać do nawet bardzo obcisłych sukienek, spódnic i spodni, nie martwiąc się, że będą odznaczały się pod odzieżą. Z tego właśnie powodu przypominają stringi, które również zapewniają maksymalną dyskrecję. Jednak to, co je odróżnia to niewątpliwie brak wrzynającego się między pośladki paska, który większość pań skutecznie zniechęcał. Co ważne, poprawiają wygląd pośladków, powodując optyczne ich zmniejszenie, co dodatkowo podnosi ich wartość użyteczną, jak i wizualną. Warto podkreślić jeszcze jeden aspekt, jakim jest modelowanie sylwetki. Ten rodzaj bielizny jest polecany dla pań, które borykają się z wystającymi boczkami, gdyż skutecznie je tuszują, przez co pozwalają na wizualne odjęcie nawet kilku centymetrów z okolicy bioder. A zatem, decydując się na zakup majtek typu brazyliany, możemy liczyć na bezkompromisową wygodę i kobiecy wygląd.

Na jakie okazje?

Majtki brazyliany charakteryzuje niekwestionowana uniwersalność. Można je bowiem zakładać zarówno do codziennych stylizacji, jak i tych przeznaczonych na wieczorowe wyjścia. Co ważne – niezależnie od warunków atmosferycznych panujących za oknem. Z ich walorów mogą skorzystać panie o bardzo szczupłej budowie ciała, jak i te, które na co dzień noszą nieco większy rozmiar. Kolejnym atutem jest fakt, że majtki brazyliany uwielbiają nie tylko panie, ale również panowie. Jak wynika z badań, na wielu mężczyzn działają bardziej niż koronkowe, mocno wycięte stringi. Wszystko dlatego, że imitują efekt brazylijskich, krągłych pośladków, których nie można osiągnąć innymi rodzajami majtek, np. stringami, które choć w znacznym stopniu eksponują pupę to jednak powodują jej wizualne spłaszczenie. I stąd wynika popularność brazylianów w męskim gronie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here