Życzenia urodzinowe dla koleżanki

Dzień urodzin jest wyjątkowy, dlatego życzenia które kierujemy w tym dniu do osób bliskich, koleżanek, kolegów, przyjaciół, rodziny powinny być szczególne. Im prostsze i bardziej szczere tym lepiej.
Takie bardziej przemawiają do serca niż po prostu fajne, śmieszne, wierszyki, ściągnięte z sieci slogany. W naszych relacjach towarzyskich i tak za dużo jest sztuczności, elektroniki, mediów społecznościowych, internetu, gotowców, schematów.
Potrzebujesz jakieś fajne życzenia urodzinowe dla koleżanki ?
W urodziny potraktuj swoją koleżankę wyjątkowo – powiedz jej zamiast życzeń, co czujesz, jaką jest dla Ciebie osobą, że lubisz z nią przebywać, śmiać się i wygłupiać, że lubisz z nią spędzać fajnie czas, że cieszysz się ze się znacie, przyjaźnicie, jakie cechy charakteru w niej lubisz, cenisz.

Życzenia szczęścia, zdrowia, pomyślności zawsze są traktowane jak spełnienie obowiązku, bo trzeba, bo wypada. a przecież chcemy, aby to co kierujemy do naszych kolegów i przyjaciół jakoś specjalnie do nich dotarło, zostało zapamiętane, docenione, żeby poczuli, że w tym dniu, kiedy przyszli na świat, kierujemy do nisz szczególne słowa, ze o nich myślimy i chcemy, aby im było w życiu jak najlepiej.
Więc jeśli zastanawiasz się jak fajnie, oryginalnie złożyć komuś życzenia, pomyśl o nim, o niej naprawdę ciepło, pomyśl co jej sprawi przyjemność, co jest dla niej ważne w życiu.
Im bardziej proste, płynące z serca to będą słowa, tym lepiej, tym bardziej zostaną zauważone i zapamiętane.
Jeśli jest Ci trudno coś sensownie sformułować, zamiast gotowców z internetu, poszukaj ciekawych aforyzmów, złotych myśli, które warto zastosować w życiu. Może coś czym sama się kierujesz w życiu, może słyszałaś lub czytałaś jakieś wartościowe motto. Może to być cytat z Twojego ulubionego autora, pisarza, piosenkarza lub ulubieńca jubilata.
Coś co pasuje do jej życia, charakteru, hobby, osobowości lub sytuacji życiowej w jakiej się znajduje w dniu urodzin.
Nie czytacie książek? Przejrzyj teksty ulubionych piosenek lub autorów.
Ewentualnie celebrytów lub postaci, którymi Twoja koleżanka się fascynuje, śledzi ich życie lub kogoś kto jest dla niej autorytetem.
Tak, celebrytom tez zdarza się powiedzieć czasem coś do rzeczy.
Po pierwsze wtedy pokażesz, że w skierowanie tych kilku urodzinowych słów było ważne dla Ciebie, tak jak ważna dla ciebie jest osoba, do której je kierujesz, że włożyłaś w to jakiś wysiłek, pomysł, zaangażowanie.
Pokażesz także że znasz jej zainteresowania lub wasze wspólne przeżycia, zdarzenia są dla Ciebie ważne.
Czasami fajnie jest napisać coś niby banalnego ale w niebanalny sposób, np: „bądź zawsze tak piękna i szczęśliwa jak jesteś teraz, niech Ci się zmarszczki i problemy nie imają”, ” miej życie łatwe, proste i przyjemne”, ” niech Ci pieniądze spadają z nieba jak w czasie lipcowej ulewy”, „miej zawsze kolorowe myśli i pamiętaj że Twoje życie jest takie jak Twoje myśli”, „radości w sercu, radości życia, miłości i dobrych ludzi wokół”.
Fajnie jest też pewne rzeczy wyrazić wprost, zwłaszcza jesli to jest Twoja bliska koleżanka, jesli Ci na niej zależy naprawdę, możesz jej w dniu urodzin powiedzieć po prostu: ” życzę Ci abyś znalazła w tym roku prawdziwą miłość”, „życzę Ci aby skończyły się Twoje problemy i żebyś nigdy już nie musiała się martwić o… (pieniądze, zdrowie, facetów, studia, szkołę..itd), ” bądź zawsze uśmiechnięta, bo wtedy i ja się śmieję”, „życzę Ci żeby wokół Ciebie byli tylko dobrzy, życzliwi ludzie”, itd.
Pamiętaj, że zawsze cenne jest to, że Ty naprawdę komuś dobrze i szczerze życzysz, życzysz aby otrzymała w życiu to czego pragnie, o czym marzy, albo czego potrzebuje (pieniędzy, spokoju…), wtedy twoja koleżanka będzie wiedziała że jest dla Ciebie wyjątkowa i na pewno zapamięta takie życzenia.
Co więcej w dniu Twoich urodzin odwdzięczy Ci się równie ważnymi i pięknymi słowami, a to jest coś naprawdę szczególnego i cennego nie tylko w urodziny, ale też na co dzień. Za mało mówimy sobie dobrych, miłych, szczerych słów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here