Zasłony gotowe są tworzone na styl nowoczesny, ale nie pogardzą wpasowaniem się w styl retro lub elegancki. I zasłony te oferowane są w ciepłych, eleganckich fasonach, wzorach, rozmiarach długich, krótkich, do zawieszenia na różne sposoby.

Styl nowoczesny w nowo wybudowanym domu

Zasłony jednokolorowe, czyli modele, które mają bezpieczny krój, kolor i wybierane są do nowo powstałych pomieszczeń. W nowym domu nadają im jednocześnie elegancki wygląd.

Styl elegancki można zyskać poprzez dobranie kolorów w tonach jasnych i ciemnych brązu, pomarańczowych, beżowych, o lepszej jakości i lepszym gatunku materiału.

Zasłona gotowa Special (140*250 cm)

Model ten, sam w sobie już tworzy styl elegancki, ma lśniący połysk, który uzyskał dzięki satynie. Wzór by był zbytnią przesadą, a sama zasłona tworzy miękkie lśniące fałdy, którym nic nie potrzeba. Fałdy na zasłonie są tworzone poprzez przelotki, które zostały umocowane w górnej części materiału. Zasłona ta jest podzielona na dwie części, można ją spiąć w połowie magnesami lub założyć za zaczepy zamontowane na ścianie.

Nowoczesne zasłony

Nowoczesne zasłony, a styl retro

Nowoczesne zasłony gotowe to produkty o wysokiej jakości estetycznej, mocnych kolorach, poważnych krojach, wytworzone maszynowo przy użyciu technologii.

Wykonane w sposób, o jakim się nie śniło w latach 50′, 60′ i 70′. Jednak są one dobierane z elementami stylu retro. I można tu dodać, że design retro do dziś jest stosowany w urządzeniach elektrycznych, meblach i najbardziej rozpoznać go można przez kremowy lakier.

Zasłona Welwetowa Elissa (140*250 cm)

Kolor zasłony jest kremowo oliwkowy, co świetnie wkomponuje się w styl retro, a zarazem będzie to nowoczesna zasłona. Sprawdza się tu przysłowie: Upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.

Oczywiście styl nowoczesny jest ciekawy, jednak projektanci i producenci używają nowoczesnych metod, a stosują elementy designu z lat wcześniejszych.

zasłony gotowe

Styl nowoczesny automatycznie rzuca się w oczy, jest przepełniony nowoczesnością, kolorem, jakościom, nie sposób mieć problem z jego odróżnieniem. Wprowadzony na rynek poprzez najlepsze metody marketingu, które umożliwiają ludziom dostęp do najlepszych produktów, które zaspokoją ich potrzebę.

Podsumowując, style nowoczesny, retro, elegancji, są to aranżacje wnętrz, które mogą zostać użyte dla poprawienia wyglądu pokoju, zastosowania jednego ze stylów, by wszystkie elementy wnętrza zostały idealnie dopasowane. I, aby pomieszczenie nie wyglądało jak klasyczny nieład lub kaprys domowników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here