Wysokiej klasy odzież The North Face

0
579

The North Face to firma założona przez Douglasa Tompkinsa, działacza na rzecz środowiska, specjalizująca się w produkcji odzieży i akcesoriów sportowych, która przez dwanaście lat była sponsorem jednego z najsłynniejszych wyścigów na świecie, Ultra-Trail du Mont-Blanc. Pierwszy sklep z produktami marki The North Face otwarto w North Beach.

Firma uruchomiła techniczną linię do produkcji odzieży i wyposażenia przeznaczonego w szczególności dla alpinistów, narciarzy, snowboardzistów, turystów pieszych i sportowców wytrzymałościowych, a ponadto wytwarza odzież codziennego użytku, zorientowaną na trendy panujące w modzie. Marka sprzedaje kurtki, bluzy, buty oraz różnego rodzaju wyposażenie, takie jak plecaki, namioty i śpiwory.

Asortyment marki The North Face

Emblematyczna marka outdoorowa The North Face po odniesieniu sukcesu w początkach lat osiemdziesiątych postanowiła zdywersyfikować swoje produkty, oferując gamę praktycznych i wygodnych ubrań przeznaczonych dla narciarzy, wspinaczy, miłośników pieszych wędrówek i biegaczy. Dzisiaj firma nadal aktywnie się rozwija i oferuje niezwykle zróżnicowany asortyment produktów, od odzieży specjalistycznej po buty i profesjonalny sprzęt.

W kolekcji wyrobów The North Face można znaleźć męskie i damskie spodnie i kurtki, które zostały wykonane w oparciu o najnowszą technologię przędzenia materiału i która pozwala na konfigurowanie przepuszczalności powietrza, co sprawia, że produkty firmy charakteryzują się niezwykłymi właściwościami oddychającymi i możliwością odprowadzania wilgoci. Poza nowoczesną technologią produkty marki The North Face charakteryzują się innowacyjnym designem, gdzie łączy się klasyczny styl z praktycznością i najmodniejszymi trendami w projektowaniu odzieży. Przykładem tego mogą być prezentowane przez firmę spodnie lub kurtki narciarskie i śniegowe o zróżnicowanych kolorach i oryginalnym wzornictwie, które można nosić przez cały rok i przy zmiennej pogodzie. W sklepach z odzieżą The North Face można nabyć ubrania najwyższej jakości, które są dostosowane do potrzeb każdego użytkownika i które doskonale sprawdzają się zarówno na szlaku, jak i podczas wędrówek po mieście.

Plecaki z marką The North Face

Poza odzieżą marka stworzyła kompleksową kolekcję specjalistycznych plecaków technicznych i sportowych, ale też wyprodukowała modele, które przeznaczone są do warunków miejskich i podróżowania. Plecaki oferowane przez firmę The North Face zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkowników i zwiększeniu ich funkcjonalności. Ich konstrukcja jest podzielona na komory, dzięki czemu można dogodnie spakować ekwipunek, a dodatkowe boczne kieszenie pozwalają na umieszczenie przedmiotów, do których chcemy mieć szybki i wygodny dostęp. Szczególnymi modelami produktów, które oferuje The North Face, są trekkingowe i sportowe plecaki, gdzie dodatkowo zastosowano rozbudowane systemy nośne, które pozwalają na wygodne rozłożenie obciążenia podczas podróży.

Dziś The North Face oferuje kompletną linię odzieży męskiej, w tym bluzy z linii Drew Peak i kurtki z linii Futurelight, akcesoria i plecaki, ale nie należy też zapominać o obuwiu wyczynowym, uważanym za pierwszy wybór przez najlepszych sportowców.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here