Aktywność użytkowników - dodawaj zdjęcia, filmy, bierz udział w dyskusjach
Pojawiły się nowe posty

Parki Trampolin w Polsce - październik 2016

Za oknem coraz chłodniej, to idealny czas poszukać sportowych aktywności „w środku”. Trampoliny to doskonała opcja! PARKI TRAMPOLIN w Polsce zyskują coraz większą popularność i pojawiają się nowe miejsca na mapie wielu polskich miast. I to bardzo cieszy. Skoki na trampolinach nie tylko poprawiają koordynację ruchową i kondycję, rozwijają mięśnie ale także dostarczają wiele radości. A przecież o endorfiny tutaj chodzi. We wszystkich parkach trampolin możecie skorzystać z porad instruktorów, którzy powiedzą wam jak zacząć (jeśli jeszcze tego nie robiliście). Są też specjalne zajęcia np. fitness na trampolinach. W wielu parkach możecie również przygotować się do sezonu narciarskiego/snowboardowego, a także szlifować formę na przyszły sezon na bmx'ie, rolkach czy hulajnodze. Możliwości jest wiele !

Zebraliśmy dla Was Parki Trampolin w jednym miejscu. Być może dzięki temu odkryjcie nowe, skoczne miejsce w Waszym mieście?

Lista Parków Trampolin (wszystkie znajdziecie w bazie 4emotion) :

1) GoJump Wrocław - http://4emotion.pl/gojump-wroclaw

2) Jump Hall Wrocław - http://4emotion.pl/jump-hall-wroclaw

3) JumpWorld Wrocław - http://4emotion.pl/jumpworld-wroclaw

4) GoJump Kraków - http://4emotion.pl/gojump-krakow

5) 300frayda Kraków - http://4emotion.pl/300frayda

6) Jump City Gdynia - http://4emotion.pl/jump-city-gdynia

7) JumpIn Słupsk - http://4emotion.pl/jumpin-slupsk

8) Jump City Gdańsk - http://4emotion.pl/jump-city-gdansk(1)

9) Jump Szczecin Park Trampolin - http://4emotion.pl/jump-szczecin

10) Fun Jump Turzyn Szczecin - http://4emotion.pl/fun-jump-turzyn-szczecin

11) Fun Jump Park Trampolin Szczecin  http://4emotion.pl/fun-jump-park-trampolin

12) Jumpin Place Park Trampolin Bydgoszcz - http://4emotion.pl/jumpinplace-park-trampolin

13) Park 17 Bydgoszcz - http://4emotion.pl/park-17

14) Jump Arena Poznań - http://4emotion.pl/jump-arena-poznan

15) JumperPark Białystok - http://4emotion.pl/jumperpark-bialystok

16) Hangar 646 Park Trampolin Warszawa - http://4emotion.pl/hangar-646-park-trampolin

17) Hangar 646 Mokotów Warszawa - http://4emotion.pl/hangar-646-mokotow

18) Park Trampolin Saltos Łódź - http://4emotion.pl/park-trampolin-saltos

19) JumpWorld Zabrze - http://4emotion.pl/jumpworld-zabrze

20) JumpWorld Katowice - http://4emotion.pl/jumpworld-katowice

21) JumpCity Katowice - http://4emotion.pl/jumpcity-katowice

22) Happy Jump Park Trampolin Rzeszów - http://4emotion.pl/happy-jump-park-trampolin

 

Jest gdzie szaleć :)

 

 

4emotion.pl
X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.