balony na roczek

Okazuje się, że to właśnie balony są najczęściej wykorzystywanym gadżetem dekoracyjnym. Są tanie, łatwe do zastosowania, do tego producenci oferują nam niezliczoną ilość ich kształtów, wzorów i kolorów. Co więcej, podczas wydarzeń z udziałem dzieci, te mogą stać się również świetnym elementem zabawy.

Czy wiesz, że nawet w kwestii dodatków dekoracyjnych można mówić o sezonowych trendach? Patrząc na ofertę dystrybutorów balonów, można śmiało potwierdzić, że dzisiaj najlepiej sprzedają się balony metalizowane, przede wszystkim złote, srebrne i różowe. Hitem są też balony na roczek z napisami bądź też inne wydarzenie. Klienci tak samo często wybierają balony wypełnione brokatem albo piórkami. W ofercie pojawiły się nawet balony świecące.

Bez względu na to, jaki ich rodzaj wybierzemy, zawsze staną się doskonałą dekoracją, która wprowadzi wszystkich w imprezowy klimat. Biorąc pod uwagę urodziny dziecka, wybierając odpowiednie balony, dobrze jest uwzględnić:

– płeć dziecka,

– wiek dziecka,

– zainteresowania dziecka,

– grono zaproszonych gości.

Roczne dziecko już sprawnie utrzyma balonik w rączce, a nawet się nim pobawi. Dobrze, jeśli nie będą to jednak balony wypełnione helem, chyba że mają służyć jedynie jako dekoracja czy dodatek do prezentu – dzisiaj hitem są balonowe bukiety, które wręcza się zamiast tradycyjnych kwiatów.

Balony podczas urodzinowej imprezy najmłodszych mogą też stanowić element atrakcyjnej zabawy. Zawsze przydają się długie, elastyczne baloniki, z których można tworzyć ciekawe formy, na przykład zwierzątka.

Dlaczego rodzice wybierają właśnie balony jako dekorację urodzinowej sali na imprezę dla dziecka? Te są kolorowe, pięknie zdobią przestrzeń, a do tego są całkowicie bezpieczne. Nie zawierają przecież małych ani ostrych elementów, a najgorszą sytuacją z ich udziałem może być pęknięcie.

Oczywiście warto kierować się kilkoma zasadami podczas wyboru balonów. Raczej rezygnujmy z tych najtańszych, bo niestety charakteryzują się one słabą jakością. Balony nie są drogą inwestycją i z powodzeniem można nabywać je w dużych ilościach.

Dobrze jest udekorować salę gustownie. Trzymajmy się jednej kolorystyki i jednego modelu balonów, chociaż artystyczny misz-masz właśnie najbardziej spodoba się maluchom. Starsze dzieci zapewne wybiorą już samodzielnie wzory balonów i będą to te z postaciami z bajek albo w ich ulubionych kolorach.

Pamiętaj, by balonów nie było zbyt dużo. Raczej zawieszaj je wysoko, nie tuż nad stołem czy w głównych przejściach. Taka dekoracja ma tworzyć cudowny klimat, ale nie może być przeszkodą. Przygotuj też drobne akcesoria, dzięki którym stworzysz bajkową dekorację urodzinowej sali.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here