paznokcie hybrydowe warszawa

Nie ma wątpliwości, że dłonie są naszą wizytówką i warto mieć je zawsze zadbane. Okazuje się, że paznokcie kobiet są wręcz ich atrybutem, który wpływa na atrakcyjność zewnętrzną. Od wielu już lat hitem jest manicure hybrydowy. Warszawa, ale też inne miasta w naszym kraju dysponują ogromną liczbę profesjonalnych salonów, w których taka usługa jest dostępna. O tym, dlaczego warto korzystać z popularnej hybrydy, piszemy poniżej.

Oszczędność czasu

Przede wszystkim oszczędzamy czas, bo razy wykonany manicure hybrydowy wystarcza na średnio 3 tygodnie. Przez ten czas utwardzony lakier nie odpryskuje, nie rysuje się, nie odbarwia. Hybryda jest odporna na działanie wody, piasku, słońca, wysokie czy niskie temperatury. Świetnie sprawdza się na wakacjach, podczas których można zupełnie zapomnieć o dbaniu o dłonie. Kolejne malowanie następuje wraz ze wzrostem płytki paznokcia i zależy bardzo często od indywidualnych preferencji.

Dobierz paznokcie do codziennych stylizacji i specjalnych okazji

Co więcej, paznokcie mogą naprawdę zachwycać. Nie dość, że można wybierać ich kolor z szerokiej gamy dostępnych lakierów, to jeszcze profesjonalne stylistki paznokci utrwalą na nich przepiękne wzorki.

Cena czyni cuda

Cieszy też cena, jaką trzeba zapłacić za paznokcie hybrydowe. Warszawa oferuje taką usługę w przedziale cenowym od 50 do 150 złotych. Wiele zależy od wybranego manicure czy jakości używanych materiałów.

Czas to pieniądz

Samo malowanie hybrydowe trwa średnio godzinę, warto więc poświęcić ten czas, by zyskać zawsze zadbane paznokcie.

Zabiegi regenerujące

Co ciekawe, należy odrzucić głosy przeciwniczek tego rodzaju malowania paznokci, które uznają, że manicure hybrydowy niszczy naturalną płytkę. Nic bardziej mylnego, a wręcz przeciwnie. Utwardzony specjalną lampą lakier powoduje utwardzenie całego paznokcia, dzięki czemu te się nie łamią i można zapuścić je do pożądanej długości.

Same stylistki paznokci potwierdzają, że warto robić sobie odpoczynek o manicure hybrydowego, ale może to nastąpić nawet raz na rok. Wtedy zaleca się całkowite zdjęcie hybrydy i wykonanie manicure japońskiego. Ten polega na wtarciu w naturalną płytkę paznokcia specjalnej, odżywczej pasty, która błyskawicznie regeneruje. Dzięki temu paznokcie są zawsze w doskonałym stanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here