makijażowe sztuczki

Uzyskanie idealnego makijażu nie musi być skomplikowane ani czasochłonne. Dzięki tym przydatnym wskazówkom od wizażystów używających marki Eveline i sztuczkom już nigdy nie będziesz musiała czuć się sfrustrowana przed lustrem. Spójrz na swoją kosmetyczkę i cały arsenał kosmetyków do makijażu i pomyśl o wszystkich arcydziełach, które możesz za jego pomocą stworzyć. A co, jeśli powiemy Ci, że Twoja paleta cieni do powiek, może być używana nie tylko do podkreślania oczu? Nie ma znaczenia, czy jesteś początkującą, czy znasz się na wykonywaniu makijażu, wskazówki i triki zawsze się przydają.

Sprawdzaj skład kosmetyków do cery

Niezależnie od tego, czy jest to podkład na bazie oleju, czy wody, kosmetyki używane do malowania twarzy powinny mieć tę samą strukturę podstawową. W przeciwnym razie będą się odpychać lub po prostu ześlizgiwać się z twarzy, co utrudnia mieszanie produktów i wykonanie dobrego makijażu.

Pomagaj sobie łyżką w nakładaniu makijażu

Każda kobieta nie raz przeżyła ból związany z wykończeniem makijażu oczu i nakładaniem tuszu do rzęs. I nie chodzi tutaj o samo wcelowanie szczoteczki w oko. Bardziej o pozostałości tuszu do rzęs na wykończonym makijażu oka. Napracowałaś się, położyłaś piękne cienie do powiek. Teraz wystarczy tylko pociągnąć rzęsy tuszem, i nagle cały trud idzie na marne, bo tusz wylądował na powiece. Żeby temu zapobiec, wystarczy łyżeczka z kuchni. Po prostu umieść koniec łyżeczki pod rzęsami przed nałożeniem tuszu. Wszelkie pozostałości lub nadmiar produktu znajdą się na tylnej stronie łyżki zamiast na twarzy.

Dopasuj kolor ust do policzków

Dopasowanie koloru ust do policzków zapewnia piękny i naturalny wygląd. Aby uzyskać efekt bez używania dwóch produktów, z łatwością możesz zamienić swoją ulubioną kredkę do ust w kremowy róż. Po prostu nałóż trochę kredki na wierzch dłoni, a następnie rozetrzyj palcem na policzkach.

Szybki makijaż oka smoky eye

Podczas gdy wiele stylizacji smokey eye wymaga kilku różnych kolorów cieni do powiek i wiele pracy, istnieje szybka i łatwa alternatywa. Po prostu użyj kredki do oczu, aby narysować ukośną linię nad zewnętrznymi kącikami oczu i rozetrzyj ją za pomocą palca lub wacika. Powstaną efektowne smugi. Spowoduje to natychmiastowe stworzenie zabójczego smokey eye, które jest ciemne i jasne we wszystkich odpowiednich miejscach.

Źródło: http://makijaz.net.pl/Eveline-Cosmetics-%e2%80%93-polska-marka-kosmetykow-ktora-podbija-swiat/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here