Lepsze życie z lepszą karmą

Coraz więcej osób ma świadomość tego, jak ważne jest prawidłowe i dobrze zbilansowane odżywianie naszych czworonożnych przyjaciół. Zarówno psy, jak i koty, potrzebują doskonale dobranego pożywienia, które odpowie na ich wszystkie potrzeby. O ile w przypadku  psów konieczne są dodatki węglowodanowe, o tyle koty są ścisłymi drapieżnikami i powinny dostawać pokarm bezzbożowy i wysokomięsny. Jednakże w przypadku obu gatunków zwierząt szczególnie ważne jest, żeby mięso w karmie było dobrej jakości, co oferują producenci tacy, jak Dolina Noteci.

To wysoka półka jakościowo, ale korzystna cenowo

Dlatego coraz więcej właścicieli czworonogów decyduje się na karmy spod szyldu Doliny Noteci. W przypadku kotów mogą oni liczyć na pełnomięsny skład i mięso wiadomego pochodzenia. W przypadku psów węglowodany nie pochodzą ze zbóż, a ze zdrowych warzyw i owoców. Kupując kotu lub psu pożywienie należy pamiętać przede wszystkim o tym, że nie powinno ono zawierać produktów pochodzenia zwierzęcego, które w rzeczywistości są prawdziwymi odpadami i obejmują zmielone pióra, kopyta czy pazury.

Dolina Noteci to zbiór karm, które odpowiadają na potrzeby pupili, zapewniając im także zdrowe dodatki dietetyczne, takie jak witaminy z D, E oraz C, cynk, wapń, fosfor czy miedź. W przypadku kotów dodawana jest również drogocenna tauryna, bez której mruczki nie mogą sprawnie funkcjonować i podupadają na zdrowiu. Dlatego tak istotne jest karmienie zwierzaków w najlepszy możliwy sposób. Dzięki temu przez długie lata będą w naprawdę dobrej kondycji.

Cena może wydawać się wyższa jedynie pozornie

Karmy marketowe są co prawda tanie, ale te spod znaku Doliny Noteci i innych uznanych na rynku firm, to gwarancja szczęśliwego i najedzonego czworonoga. Dzięki wysokiej zawartości pysznego mięsa, zwierzę najada się znacznie szybciej i dzięki temu potrzebuje mniejszych ilości karmy. W końcowym rozliczeniu zazwyczaj okazuje się, że dobre jakościowo karmy wychodzą po prostu o wiele taniej niż ich teoretycznie tańsze, a za to o wiele gorsze zamienniki.

Dolina Noteci oferuje niezłe pożywienie w naprawdę korzystnej cenie. Jedynym mankamentem może być w przypadku kotów za niski dodatek tauryny, ale jest to bolączka praktycznie wszystkich dostępnych na rynku karm i można ją łatwo uzupełnić poprzez prawidłową suplementację mruczka. W przypadku karmy dla psów problem ten nie występuje i jest ona skomponowana w sposób optymalny. Ma zdecydowanie więcej plusów niż minusów i jest korzystnym rozwiązaniem dla posiadaczy i psów i kotów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here