wielkie wyjście

Wielkie wyjście to szansa na to, aby ubrać się w  najładniejszą kreację, wykonać mocny makijaż oraz sprawić czas tak, aby wieczór należał tylko do Ciebie! Nie tylko walentynki, wesele, pierwsza randka czy studniówka to takie imprezy. Takich wyjątkowych okazji jest znacznie więcej. Abyś czuła się piękniejsza, staraj się regularnie sprawiać sobie takie przyjemności!

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/wielkie-wyjscie/

Jak pomalować się na wielkie wyjście?

Naturalny makijaż sprawdzi się w dosłownie każdej sytuacji, ale żeby posiadał pazur możemy go „podkręcić”. Nie jest to trudne dodaj czerwoną szminkę, róż do policzków, bronzer, odrobinę mocniejszych cieni do powiek. Na dekolt i ramiona użyj rozświetlacza. Postaw na nieskazitelną cerę, podkreślone kości policzkowe, eleganckie brwi i wytuszowane rzęsy. Wielkie wyjścia to także dobra okazja do tego, aby podkreślić mocnej usta.

Jak ubrać się na wielkie wyjście?

Zawsze warto jest  pamiętać o zasadach savoir-vivre. Szczególnie jeśli chodzi o odpowiedni wygląd i zachowanie. Podstawą są przecież ubrania dostosowane do wieku! Staraj się, aby się nie postarzać. Jest to bardzo często popełniany przez młode dziewczyny błąd. Zawsze, w każdym przypadku obroni się klasa! Nie zapominaj także o zasadzie mówiącej, że im mniej, tym lepiej.

  • Mała czarna sukienka – praktycznie zawsze jest to idealny wybór. Małą czarną możesz dopasować do każdej  okazji, wieku czy figury. Może być klasyczna, ale nie znaczy to, że będzie nudna. Dla nieco odważniejszych pań idealnym dodatkiem będą bufiaste rękawy. Niestety nie będą pasować one do każdego typu sylwetki.
  • Damski garnitur – wiele osób nie wie, że takiej odsłonie można wyglądać naprawdę seksownie. Nie musisz ubierać się za każdym razem w suknię wieczorową, aby każdy się za Tobą oglądał. Poszalej i postaw na coś odważniejszego! 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here