Jak objawia się bolesny wzwód

Bolesny i długotrwały wzwód może być sporym problemem. Przyczyną priapizmu są zaburzenia mechanizmu ustępowania podniecenia, które spowodowane są działaniem zarówno czynników zewnętrznych lub wewnętrznych. W jaki sposób objawia się bolesny wzwód? Czy jest to zjawisko niebezpieczne?

Czym jest priapizm?

Priapizm to długotrwały, bolesny i niemożliwy do przerwania wzwód prącia, który trwa powyżej kilku godzin i nie jest połączony z uczuciem podniecenia seksualnego. To dość rzadko spotykana przypadłość, jednak może być ona sporym problemem. Wywoływany jest on przez różnego rodzaju czynniki. Do elementów ryzyka zalicza się przede wszystkim: choroby zakrzepowe, nowotwory pęcherza i stercza, nowotwory układu krwionośnego, zapalenie cewki moczowej, ale również narkomanię, alkoholizm lub nadmierną aktywność seksualną.

W jaki sposób objawia się priapizm?

Najczęściej diagnozowany jest priapizm z małym przepływem, który powoduje ból o dużym nasileniu. Może on także doprowadzić do włóknienia ciał jamistych, co w konsekwencji skutkuje impotencją. Ciągotka z dużym przepływem jest łagodniejszą formą tej dolegliwości. Ból w tym przypadku nie występuje, natomiast uciśnięcie krocza doprowadza do tego, że wzwód ustępuje. Przeczytaj więcej na: https://maxonforte.pl/priapizm-czyli-bolesny-wzwod-przyczyny-objawy-leczenie/

Bolesność penisa w przypadku występowania problemów z priapizmem może być tak duża, że odbycie satysfakcjonującego stosunku seksualnego staje się niemożliwe. Chory powinien niezwłocznie udać się do lekarza. Czas odgrywa ważną rolę, gdyż warunkuje on możliwość udzielenia skutecznej pomocy. Specjalista zastosować może zarówno leczenie farmakologiczne, jak i operacyjne. Bolesną erekcję złagodzić można poprzez okładanie członka lodem, zimny prysznic lub stosowanie środków przeciwbólowych.

Sprawność seksualna u mężczyzn

Odpowiednia sprawność seksualna jest dla mężczyzn niezwykle ważną kwestią. Niestety w niektórych przypadkach pojawiają się różnego rodzaju zaburzenia, takie jak chociażby problemy związane z priapizmem lub brak erekcji. W przypadku braku możliwość odbycia satysfakcjonującego stosunku, wykorzystać można preparat Maxon Forte. Produkt nabyć można bez recepty w aptece. Charakteryzuje go bardzo szybkie działanie oraz długo utrzymujący się efekt. W składzie tabletek Maxon Forte, znaleźć można sprawdzony i bardzo skuteczny składnik, czyli sildenafil. Lek pozwala na osiągnięcie wzwodu pod warunkiem uprzedniego pobudzenia seksualnego. Wskazany jest do stosowania przez dorosłych mężczyzn, mających problemy z osiągnięciem wzwodu lub też utrzymania erekcji wystarczającej do odbycia stosunku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here