Jak dawkować tabletki na erekcję

Problem zaburzeń erekcji dotyka już coraz większej liczby mężczyzn. Przyczyny dysfunkcji seksualnej mogą mieć podłoże psychiczne oraz fizyczne. Jednym ze sposobów na poradzenie sobie z tym problemem jest przyjmowanie odpowiednich tabletek.

Sposób na brak erekcji

Czasami brak wzwodu nawet w trakcie podniecenia seksualnego może być chwilowy. Wynika ze stylu życia jaki prowadzimy lub też pojawia się w związku ze stresującymi sytuacjami. Chwilowe incydenty nie muszą wzbudzać niepokoju. Jednak jeśli niemoc płciowa się powtarza lub trwa przez długi czas, wtedy należy udać się po poradę do urologa. Może on zalecić przyjmowanie preparatów utrzymujących wzwód i pozwalających na pełnię satysfakcji seksualnej. Niektóre z nich kupuje się wyłącznie na receptę, natomiast inne już bez. Bardzo skuteczne są tabletki na erekcje zawierające sildenafil. Jest to substancja czynna, która ma za zadanie znacznie zwiększyć przepływ krwi do prącia i wywoła jego wzwód.

Lek bez recepty na problemy z erekcją

Przy zaburzeniach wzwodu u mężczyzn można skorzystać z preparatów dostępnych w aptece. Jednym z nich jest Maxon Forte. Do zakupu nie potrzeba recepty, jednak warto wcześniej skonsultować się z lekarzem specjalistą. Istnieją bowiem pewne przeciwwskazania przy dawkowaniu leku. Nie należy go bowiem przyjmować w przypadku uczulenia na składniki, które on zawiera, a także gdy pacjent bierze farmaceutyki zawierające azot, uwalniające tlenek azotu oraz przy stosowaniu riocyguatu (lek na nadciśnienie). Preparat nie jest też wskazany dla panów z ciężkimi chorobami serca, wątroby, po udarze lub zawale serca, a także u tych, którzy mają niskie ciśnienie tętnicze krwi.

Dawkowanie tabletek na erekcję

Przed zażyciem tabletki na erekcje najpierw należy dokładnie przeczytać wszelkie informacje znajdujące się w opakowaniu leku. Przede wszystkim środka nie powinien przyjmować mężczyzna, u którego nie stwierdzono zaburzeń erekcji. Takie działanie może doprowadzić do np. priapizmu, czyli długotrwałego i bolesnego wzwodu.

Lek można stosować podczas jedzenia, jednak zbyt obfity posiłek czasami opóźnia jego działanie. Tak samo jak spożywanie napojów alkoholowych. Czasami po zażyciu tabletek, u niektórych osób mogą wystąpić problemy z widzeniem, a także zawroty głowy. Lek na erekcję należy stosować wg wskazań specjalisty lub zgodnie z opisem na ulotce. Gdy zalecana dawka nie przynosi efektów lub jej działanie jest zbyt mocne, wtedy konieczna jest konsultacja z lekarzem.

Powinno się stosować jedną tabletkę na dobę, a nie więcej. Lek należy przyjąć doustnie na ok. jedną godzinę przed zbliżeniem. Dla lepszego wchłonięcia należy popić ją wodą. Działanie farmaceutyku objawia się od 30 do 60 minut po jego spożyciu. Wzwód jest możliwy pod wpływem podniecenia seksualnego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here