Idealny prezent na dzień ojca?

Tato – jedna z najważniejszych osób w naszym życiu. Jest z nami od pierwszych dni życia, dba i troszczy się, aby nic nam się nie stało. Chce nas wychować na porządnych ludzi, którzy bez problemu poradzą sobie w życiu. To on zostawał w pracy po godzinach, aby móc nam kupić nowe klocki czy wymarzoną lalkę.

Kiedy byliśmy starsi siadał z nami do lekcji i godzinami cierpliwie tłumaczył problemy matematyczne, czy trudne związki chemiczne.

Ile razy przyjeżdżał po nas w środku nocy, kiedy uciekł nam ostatni autobus? To nasz wzór do naśladowania, podziwiany od najmłodszych lat. Kiedy trzeba zwróci uwagę, zgani, ale też nie zapomni pochwalić kiedy na to zasłużymy. Tatuś – na niego zawsze można liczyć. Pomoże, doradzi. Im starsi jesteśmy tym bardziej doceniamy wszystko co dla nas robi. Mając własne dzieci chcemy być dla nich podobnym wsparciem, co on dla nas. Kiedy więc zbliża się 23. czerwca chcemy pokazać, jak bardzo go kochamy i o nim pamiętamy.

Jaki prezent na dzień ojca będzie idealny?

No cóż…. Każdy tato jest inny, ale nikt nie zna go tak dobrze jak własne dziecko.
Warto zastanowić się, czym się interesuje, co lubi, jakie jest jego hobby.

Jeśli lubi oglądać filmy, doskonałym prezentem okaże się płyta DVD z nowym filmem jego ulubionego aktora. A może by tak pójść krok dalej i zaprosić ojca na seans do kina? Nic tak nie zbliża jak wspólnie spędzony czas… Kiedyś to on zabierał nas na kreskówki, może warto się odwdzięczyć?

Jeśli nadal zastanawiamy się jaki prezent na dzień ojca będzie strzałem w dziesiątkę, możemy poszukać w księgarni książki jego ulubionego autora lub, jeśli mamy nowoczesnego ojca, zdecydować się na e-booka.

Mężczyźni uwielbiają majsterkować. Prawdopodobnie w garażu potrafią spędzić więcej czasu niż kobieta na zakupach, stąd warto zorientować się, czego brakuje mu w jego torbie z narzędziami lub co jest na tyle zniszczone, że wymaga wymiany. Podobnie jak z butami w szafie kobiety, mężczyzna nigdy nie ma wystarczającej ilości młotków czy śrubokrętów.
Jeśli zależy nam, żeby tato zawsze o nas pamiętał, to doskonałym prezentem okaże się urocza ramka z naszym wspólnym zdjęciem. Będzie mu ona przypominała o mile spędzonym czasie, a kiedy za nami zatęskni, zawsze będzie mógł spojrzeć na fotografię.
Jeżeli wciąż nie podjęliśmy decyzji jaki prezent na dzień ojca kupimy, zawsze możemy zdecydować się na wizytę w drogerii i wybrać naszemu ojcu zniewalający zapach. Taki, który używa, lub który jesteśmy pewni, że będzie do niego pasował idealnie.

Dobrych perfum nigdy za wiele!

Jakąkolwiek decyzję podejmiemy, pamiętajmy, że to przede wszystkim nasz Ojciec, który cieszy się za każdym razem kiedy nas widzi.

Nie trzeba wydawać połowy wypłaty, żeby okazać mu naszą miłość i przywiązanie.
Jeżeli wszystkie pomysły wydają się nie być wystarczająco dobre, po prostu zabierzmy go na pyszny obiad, aby spędzić wspólnie czas. Im starsi jesteśmy tym mniej mamy go dla tych, którzy poświęcili nam całe życie. Może warto to docenić i dzień ojca obchodzić każdego dnia, a nie raz do roku…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here