Dior Homme – męska klasa i styl

Woda toaletowa Dior Homme to uosobienie męskiej klasy i doskonałego stylu. Intensywny zapach nie jest jednak przytłaczający, dlatego możemy stosować te perfumy na każdą okazję. Dior Homme to charyzmatyczny męski zapach, który uwodzi kobiety i kojarzy się z luksusem. Przyjrzyjmy się dokładniej wszystkim najważniejszym walorom opisywanych perfum i zobaczmy, czy są dobrym pomysłem na prezent.

Dior Homme – elegancki męski zapach

Nowa, intensywnie drzewna woda toaletowa autorstwa François Demachy, jest jednym z najbardziej udanych projektów od Dior w ostatnich latach. Filarem nowego Dior Homme są mocne i zmysłowe nuty drzewne. Wątek drzewny jest bardzo łatwo wyczuwalny, jednak nie przytłacza i nie zabija zapachu wszystkich aromatów. Dior Homme są przez wielu uznawane za najlepsze męskie perfumy tej marki. Fani twierdzą, że ich bukiet zapachowy to dzieło doskonałe. To klasyczna woda toaletowa, którą doceniło wielu mężczyzn dbających o styl i wizerunek. Stosując perfumy męskie Dior Homme, od razu zaznaczamy, że jesteśmy „prawdziwymi mężczyznami”. Jego delikatnie skórzany i przypalony, prawie zwierzęcy urok przyciąga i pobudza zmysły, by w chwilę potem ukoić je przejrzystymi, kremowymi akcentami. Nowe perfumy od Dior to bez wątpienia bardzo męski zapach. Nie oznacza to jednak, że został pozbawiony zmysłowych akcentów. Według wielu ekspertów i mężczyzn, którzy go stosowali, Dior Homme to zapach będący idealnym połączeniem. W nucie głowy znajduje się zielna nuta szałwii, aromatyczna lawenda i delikatnie wyczuwalna bergamotka. Nutę serca tworzą irys, orientalny kardamon, słodkie kakao oraz irys. Idealną harmonię dopełniają, wyczuwalne pod koniec, nuty bazy, w której znalazła się charakterna skóra, paczula, i tahitańska wetyweria.

Dior Homme – perfumy najwyższej jakości

Dom mody Dior został założony w roku 1946 przez Christiana Diora w Paryżu. Już pierwsze pokazy mody organizowane przez nowy dom mody były bardzo dobrze przyjęte. Dior zaproponował całkowicie nowy, świeży styl. Obecnie marka, poza modą, zajmuje się również produkcją kosmetyków najwyższej jakości. Oszałamiające zapachy, o których nie sposób zapomnieć, to ich specjalność. Idealnym przykładem takiego zapachu są perfumy Dior Homme. Christian Dior znany był ze swojej kreatywności i umiejętności łączenia klasyki z nowoczesnością. Dokładnie w ten sposób można również scharakteryzować perfumy Dior – nowoczesne i kreatywne. Perfumy wykonywane są w linii męskiej oraz damskiej – na dzień i na wieczór. Wybór zapachu zależy jedynie od własnych upodobań. Dostępne są doskonałe zapachy, które świetnie pasują na randkę lub do pracy. Perfumy Dior to światowa klasa i jakość sama w sobie. Są one świetnym pomysłem na prezent. Można je podarować na niemal każdą okazję – każdy będzie zadowolony z otrzymanego prezentu. Tak innowacyjna kompozycja przypadnie do gustu wszystkim mężczyznom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here