Czy deska sedesowa myjąca wpływa na higienę? Podpowiadamy!

0
105

Deska sedesowa myjąca to kompletny hit na rynku jeśli chodzi o sanitariaty. W domowych łazienkach deska klozetowa z bidetem staje się praktycznie normą. Dlaczego? Głównie ze względu na fakt, iż ta wpływa bezpośrednio na higienę użytkowania sedesu. Produkt tego typu cechuje się wysoką jakością wykonania oraz funkcjonalnością. Maksymalny poziom higieny i szansa na unicestwienie wszystkich bakterii i drobnoustrojów to nie wszystko, czym wyróżnia się deska sedesowa myjąca. Oprócz tego masz dostęp do pilota zdalnego sterowania, wiele funkcji do wyboru z pamięcią programowania. Sam montaż deski sedesowej jest prosty i nie generuje żadnych problemów.

Jakie funkcje ma deska klozetowa z bidetem?

Nowoczesna deska klozetowa z bidetem to dobry wybór dla osób, które cenią sobie maksymalny komfort oraz higienę podczas załatwiania potrzeb fizjologicznych w swoim domu. Urządzenie, jakim jest deska sedesowa myjąca, ma wiele ciekawych funkcji i cech takich, jak:

  • antybakteryjna powłoka deski;
  • funkcjonalne dysze myjące;
  • samoczynną wymianę wody co 72 godziny;
  • opcja dostosowania ciśnienia wody do własnych potrzeb;
  • intuicyjna obsługa poprzez panel boczny lub pilot.

Zdecydowanie warto zainwestować w nowoczesny sprzęt łazienkowy taki, jak deska sedesowa myjąca. W dzisiejszych czasach higiena osobista jest bardzo ważna dla wielu osób, a deska klozetowa z bidetem pozwala nie tylko na mycie, ale także suszenie po załatwieniu potrzeb fizjologicznych. Postaw na piękny wygląd, ekologiczne rozwiązania i własną higienę – wybierz deskę sedesową myjącą i ciesz się z jej funkcjonalności!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here